Galeria K powstała w 2003 roku z inicjatywy przemyskiego antykwariusza Krzysztofa Barana. Aktywnie uczestnicząc w obrocie dobrami kultury materialnej została przyjęta do grona Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich (SAP) oraz Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d? Art(CINOA).

Dzięki osobistej pasji i zaangażowaniu założyciela w prowadzoną działalność, galeria stale wzbogaca swe zbiory zarówno o mistrzowskie dzieła jak i o prace mniej znanych i docenianych artystów.

W Galerii K z pewnością odnajdzie ?coś dla siebie? czy to miłośnik i koneser sztuki, czy osoba poszukująca gustownego prezentu na wyjątkową okoliczność.

W naszej ofercie posiadamy obrazy malarzy polskich i zagranicznych z okresu XVIII?XX w., wyroby rękodzieła artystycznego: rzeźby, zastawy kawowe, patery, wazony, puchary wykonane ze szkła, ceramiki, porcelany oraz stylowe meble, lampy i zegary (kominkowe, stojące i ścienne).

Realizujemy zamówienia w ramach tworzenia i uzupełniania kolekcji prywatnych i muzealnych. Oferowane przez nas obiekty posiadają opinię historyków sztuki. Prowadzimy również sprzedaż komisową.

Zapewniamy konsultacje konserwatorskie oraz służymy pomocą przy wyposażaniu i aranżacji wnętrz.